Perşembe, Temmuz 18

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Menemen’de tören ve etkinliklerle kutlandı – GÜNDEM

Bütün mücadelemiz geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz için” dedi.

Menemen’de 19 Mayıs heyecanı yaşandı. Menemen Belediye Başkanı Aydın Pehlivan, Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen tören ve etkinliklere katılarak gençlerin ve vatandaşların bayramını kutladı.

Cumhurbaşkanı Pehlivan, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nın Atatürk’ü anmasının önemine değinerek, şöyle konuştu: “Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, milli mücadeleye başladığı Samsun’a yaptığı ziyareti milletimize ithaf ederek Türk gençliğine olan inancını ortaya koymuştur. Bu nedenle tüm umudunun gençlikte olduğunu söyledi.” “Samsun’da yakılan meşale, milletimizin hiçbir esarete boyun eğmeyeceğinin en açık göstergesidir. Bu nedenle Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve bu vatan uğruna şehit olan tüm atalarımızı saygıyla anıyoruz. , şükran ve merhamet.” Dedi.

“Tüm mücadelemiz ve fırsatlarımız gençlerimiz için…”

Menemen Belediyesi olarak gençlere büyük önem verdiklerini belirten Başkan Pehlivan, şöyle konuştu: “Atatürk’ün gençlere verdiği önemi yaşatmak ve ileriye taşımak için üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bu bağlamda ilklerin şehri olarak eğitime büyük destek sağlıyoruz. Ücretsiz dijital eğitim setlerimiz YKS ücretlerini karşılamamıza olanak sağlıyor.” Birinci sınıftan itibaren öğrencilerimize sağladığımız maddi destekle gençlerimizin eğitimine destek oluyoruz. ilkokuldan üniversite son sınıfa, MEBGEM şubelerinin sayısını artırmaya kadar Ege’nin en büyük iki kütüphanesini kuruyor, gençlerimizin sadece eğitimde değil, her şeyin en iyisiyle karşılaşmaları için kültür-sanat etkinlikleri düzenliyoruz. Ayrıca. kültürel faaliyetlerde. “Ücretsiz kültür ve spor kurslarımızdan dev fitness merkezimize, yarı olimpik kapalı ve açık yüzme havuzlarımıza kadar gençlerimize her alanda destek oluyoruz. Kalbimizde Atatürk, umutlarımızda gençlerimiz var. Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.” Dedi.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu
Antalya Haber Sunucu