Cumartesi, Temmuz 20

Anthony Mackie ve Jamie Dornan’lı soygun dizisi ’12 12 12′ geliyor – Son Dakika Kültür-Sanat Haberleri

Variety’nin özel raporuna göre, Anthony Mackie ve Jamie Dornan Baş yapımcılığını üstlendiği ve başrolde yer aldığı soygun dizisi. “12 12 12”, Apple TV+ tarafından onaylanma aşamasındadır.

Dizinin resmi fragmanına göre; “12 12 12”, Rezil bir FBI ajanı (Mackie) ile Amerikalı bir suçlu (Dornan) arasındaki olaylarla ilgilidir. Hikayenin merkezinde Zürih sokaklarındaki bir banka kasasına yapılan cesur ve destansı baskın yer alıyor. Dizi soygundan 12 ay öncesi, soygundan 12 saat sonrası ve 12 gün sonrası olmak üzere üç farklı zaman diliminde geçecek.

Bu diziler Mackie ve Dornan Önce “SenkronikBu, “Synchronic” filminde birlikte oynadıktan sonra yeniden bir araya gelmelerinin işaretidir. “Synchronic” filminde ikili, zamanda yolculuğu mümkün kılmak için tasarlanmış bir ilacı araştıran iki sağlık görevlisini canlandırıyordu.

Anthony MackieMarvel Sinematik Evreni’nde Sam Wilson Karakteriyle tanınır. Altı filmde rol aldı ve “Şahin ve Kış Askeri” TV dizisinde başrol oynadı. Yakında ““Kaptan Amerika: Cesur Yeni Dünya” Kendisi de filmde seyirci karşısına çıkacak. Üstelik “8 Mile”, “Detroit” ve “Ayar Bürosu” gibi filmlerde de rol aldı.

Jamie Dornan son zamanlarda Netflix’te yayınlanan gerilim dizisi “Turist” sen ve BBC dizisi “Düşüş”o da görev aldı. Sinemada “Elli tonları” Seri, “Venedik’te Bir Hayalet”, “Diken ve Yıldız Vista Del Mar’a Gidiyor”, “Taş Kalpli” ve “Özel Bir Savaş” gibi filmleriyle tanınır. Kenneth Branagh”BelfastFilmdeki rolüyle Sinema Filminde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında Altın Küre’ye aday gösterildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu
Antalya Haber Sunucu