Cumartesi, Temmuz 20

Başbakan yardımcısı herkese bunları stoklama çağrısı yaptı: Telsiz, meşale, mum, ilk yardım çantası… İngiltere’de vatandaşlara uyarı geldi

Birleşik Krallık’ta vatandaşların ve işletmelerin gelecekteki salgın hastalıklara, doğal afetlere ve siber saldırılara hazırlanmasına yardımcı olmak amacıyla ulusal bir “direnç akademisi” başlatıldı.

TEK TEK LİSTELENDİ: BU RİSKLERİ ELE ALIN

Planın ayrıntılarını Avam Kamarası’nda açıklayan Başbakan Yardımcısı Oliver Dowden, Rusya-Ukrayna savaşı, siber saldırılar, salgın hastalıklar, yapay zekanın kötüye kullanılması ve aşırı hava koşulları gibi İngiltere’nin karşı karşıya olduğu tehlikeleri sıraladı.

Gelecekte olası şebeke çökmelerine karşı uyarıda bulunan Dowden, vatandaşlara pille çalışan radyolar, meşaleler, mumlar ve ilk yardım çantaları stoklamaları konusunda çağrıda bulundu.

Keşfetmek
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Beylikdüzü'nde otobüse ateş açma girişimi kameralara yansıdıBeylikdüzü’nde otobüse ateş açma girişimi kameralara yansıdı
Özgür Özel'den önemli açıklamalarÖzgür Özel’den önemli açıklamalar
Arkadaşlarını aradıklarında telefonun çaldığını duydular ama... İçeri girdiklerinde korkunç bir manzarayla karşılaştılar.Arkadaşlarını aradıklarında telefonun çaldığını duydular ama… İçeri girdiklerinde korkunç bir manzarayla karşılaştılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu
Antalya Haber Sunucu