Cumartesi, Temmuz 20

Ortaya çıkan görüntüler sonrası Ahmet Çakar’ın paylaşımı olay oldu! “Halil Umut Meler tüm Türkiye’ye yalan söylemiş”Futbol

Hakem Halil Umut Meler’in bir röportajdaki ifadeleri: “Emre Belözoğlu planladı, kışkırttı. Bana o eylemi yapan, bana yumruk atan kişi benden ve ailemden yazılı olarak özür dilemesine rağmen Emre Belözoğlu özür dilemedi” tepkisini çekti. Gündem bomba gibi.

Bu sözlerin ardından Emre Belözoğlu’nun yaşanan kötü olayların ardından soyunma odası koridorlarında koştuğu, Halil Umut Meler’e sarıldığı ve konuştuğu görüntüler ortaya çıktı ve bu görüntüler Meler’in sözleri kadar ses getirdi.

AHMET ÇAKAR’DAN SERT SÖZLER

Bu durumun ardından ünlü yorumcu Ahmet Çakar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Halil Umut Meler’i sert bir şekilde eleştirdi.

“OLMADI, YALAN SÖYLEDİN”

5eb7444dac854bd3b4541c230a7e6261

Çakar, paylaşımında şunları söyledi: “Bu olmadı Halil Umut Meler. Dayak yedin, bu ülke sana koşulsuz destek verdi… Ama sen Emre Belözoğlu’na iftira attın. Görüntülerde ikiniz polis eşliğinde koridorda yürüyorsunuz. , birbirimize sarılmak olmadı, yalan söyledin.” dedi.

Gerçek zamanlı puanlama

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Görüntüler ortaya çıktı!  İşte koridorlarda yaşananlar...Görüntüler ortaya çıktı! İşte koridorlarda yaşananlar…
Ronaldo son alışverişini yapıyor!  Herkes şaşkın...Ronaldo son alışverişini yapıyor! Herkes şaşkın…
Sahadan çekilme kararına sert tepki! Sahadan çekilme kararına sert tepki! “Bu maçın katili sensin… Bu şampiyonanın sonu nasıl olacak?”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu
Antalya Haber Sunucu