Perşembe, Temmuz 18

Ozan Tufan’dan “Trabzon’a geldiğinde mutsuzdu” iddialarına yanıt!Trabzonspor

2 milyon euro karşılığında Trabzonspor’a transfer olan Ozan Tufan, TRT Spor’a açıklamalarda bulundu.

“YILLARDIR KAYMADAN KORKUYORUM”

Transfer fotoğraflarında mutlu olmadığı yönündeki suçlamalara yanıt veren Ozan Tufan, şunları söyledi: “Yıllardır uçmaktan korkuyordum. Uçağa bindiğim anda midem bulanıyor. Bursaspor günlerinden beri… Bir oldu” Yıllardır bu korkuyu yaşadım. Bunu başka röportajlarda da söyledim. Amerika’da 10-11 saatimi uyumadan geçirmiyorum. Ofisimize gittik, işlemleri tamamladık ve saat 22.30’da Trabzon’a vardık, yanlış anlaşılmasın, o gün yorgundum ve uçağım vardı” dedi.

“YAKLAŞIK İKİ YIL ÖNCE FENERBAHÇE’DE OYNADIĞIMDA…”

kapak_133909

“Yaklaşık iki yıl önce F.Bahçe’de oynarken Abdullah Hoca ile telefonda görüştüm… Beni beğendiğini, onun oyun sistemine uyduğumu söyledi. Abdullah Hoca taktiğini ve sistemini çok takdir ettiğim bir insandır. o gün öyle bir konuşma geçti ama sözleşmem olduğu için adım Hull City ile kaçamak yapmıştım, tatildeyken Abdullah Hoca beni aradı ve hedeflerini anlattı. Ben Abdullah Hoca’nın sistemine ve taktiğine güvenmiştim. “Gelmek istedim, mutluyum.”

Euro 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Trabzonspor'dan Onuachu'ya rekor teklif!Trabzonspor’dan Onuachu’ya rekor teklif!
Galatasaray'dan ayrılmak için izin istedi!Galatasaray’dan ayrılmak için izin istedi!
Immobile Beşiktaş'ta, sözleşmesi gönderildi!  İşte alacağınız maaş...Immobile Beşiktaş’ta, sözleşmesi gönderildi! İşte alacağınız maaş…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu
Antalya Haber Sunucu